Genel Dekorasyon

Akgün Ahşap Fırın Dekorasyon hizmeti ile, Fırınınız için gerekli olan tüm dekorasyon ve malzeme ihtiyacı isteğinize göre uyarlanır. Genel olarak Dekorasyon hizmeti alanındaki işlem sıramız aşağıdaki gibidir.

 1. Fırınınız incelenir, 
  Mevcut yada açmayı düşündüğünüz fırınınız için teknik ekibimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için inceleme yaparlar, sizden istemiş olduğunuz konsept tercihiniz varsa referans gösterebileceğiniz bir görsel talep edilir.
 2. Projelendirme
  İncelemesi ve ölçümleri tamamlanan fırınınız için Mimarlarımız tarafından projelendirme aşaması başlatılır. size özel 2 farklı konsetp tasarımı ile fırınınız dizayn edilir. ve 3 boyutlu tamamlanmış hali onayınıza sunulur.
 3. Onay ve İş Başı
  Mimarlarımız tafafından incelemenize sunulan Projeniz, onayınız ardından hızlı bir şekilde uygulama aşamasına geçilir. Gerekli malzemeler tarafımızca tedarik edilerek iş başı yapılır.
 4. Teslim ve Ödeme
  Fırınınızın teslimi işin büyüklüğü ve detaylarına göre farklılık göstermekte olup, istanbul ve Türkiye Genelindeki referanslarımızdan elde ettiğimiz sonuçlar doğrultusunda minimum 10 gün ile maksimum 45 Gün arasında değişmektedir. Ödeme sözleşmede belirtilen şartlarda olup isteğinize göre iş tesliminden önce 3 eşit taksitte, yada yarısı iş öncesi, kalanı iş tesliminde olarak yapılabilmektedir.

Dekorasyon Hizmetimizden Kareler..